Тема: Food
Мета уроку: За допомогою ігрових моментів систематизувати та узагальнити знання учнів лексичного та граматичного матеріалів по темі.
Виховна:
- Удосконалення навичок монологічного та діалогічного мовлення з використанням відомих мовних зразків.
- Активізувати лексику по темі “Food”.
- Перевірка граматичних знань учнів.
Розвиваюча:
- Розвиток фонетичного слуху учнів.
- Розвиток пам'яті та концентрації уваги.
- Розвиток творчої уяви і фантазії школярів.
Виховна:
- Формування стійкого інтересу до подальшого вивчення англійської мови і шанобливого відношення до культури іншого народу у молодших школярів.
- Формування комунікативної компетенції учнів.
Обладнання: Картки по данній темі, малюнки дітей, картки з зображенням продуктів та їх назви, комп'ютер, екран, підручник «Excellent 1»
Subject: Food
Objectives:
- using the playing moments to systemize and sum up the students` knowledges;
- to train students` pronunciation;
- to revise the vocab on the topic "Food";
- to enrich stock of vocabulary;
- to develop speaking skills and reading abilities;
- to enhance logical thinking and memory;
- to develop the phonetic hearing;
- to check the grammar knowledges.
Equipment:
- flashcards;
- childrens` pictures;
- computer;
- screen;
- tape recorder;
- Pupils` Book.
Хід уроку
- Привітання:
Teacher: Good morning, children! I am glad to see you. We shall remember the names of food and learn some new words today.
- Фонетична зарядка:
Вчитель показує дітям транскрипційні значки. Учні називають звуки. Вчитель просит згадати слова з цими звуками. Якщо данне завдання викликає складнощі, вчитель сам називає слова, а учні хором повторюють слова за ним:
[s] – sweets, juice, sausage, some, soup
[d] – bread, porridge, sandwich
[w] – white, what, would, welcome
[a:] – car, are, farmer, dark
[t] – to put, to meet, to eat, read
[u:] – juice, soup, blue
[n] – lemon, banana, honey
[k] – chick, clock, duck
- Teacher: Сhildren, today's topic is “Food”, and we want to know the new words better, so lets play!
І Завдання: Read the names of fruits:
На шкільній дошці чи екрані написані закодовані назви фруктів, необхідно їх розкодувати:
Melno (lemon)
Pleap (apple)
Abnana (banana)
Imki (milk)
Ajm (jam)
Sifh (fish)
Pleap (apple)
Abnana (banana)
Imki (milk)
Ajm (jam)
Sifh (fish)
ІІ Завдання: Write the missing letters:
На шкільній дошці чи на екрані написані слова з пропущеними буквами, які необхідно вставити:
M_lk
ch_ _se
sau_sage
ch_ps
ca_ _age
bur_er
pop_orn
milksh_ke
m_shrooms
orange j_uice
f – sh
cer_al
ch_ _se
sau_sage
ch_ps
ca_ _age
bur_er
pop_orn
milksh_ke
m_shrooms
orange j_uice
f – sh
cer_al
ІІІ Завдання: Name the colours of food:
На шкільній дошці чи на екрані написані назви продуктів, необхідно назвати їхні кольори:
ІІІ Завдання: Name the colours of food:
На шкільній дошці чи на екрані написані назви продуктів, необхідно назвати їхні кольори:
milk (white)
bread (white, brown)
lemon (yellow)
apple (green, red, yellow)
coffee (blаck)
banana (yellow)
meat (red)
cheese (white, yellow)
sugar (white)
orange (orange)
carrot (orange)
corn (yellow)
pop-corn (white)
salt (white)
cucumber (green)
bread (white, brown)
lemon (yellow)
apple (green, red, yellow)
coffee (blаck)
banana (yellow)
meat (red)
cheese (white, yellow)
sugar (white)
orange (orange)
carrot (orange)
corn (yellow)
pop-corn (white)
salt (white)
cucumber (green)
ІV Завдання: Put the word to make the rhyme:
На шкільній дошці чи на екрані написані рисівки, вчитель читає їх, в місцях пропусків показує учням картку з зображенням продуктів, учні вставляють пропущене слово:
A soft boiled . . . (egg)
For sister Meg.
For sister Meg.
Some cheese and . . . ( jam)
For brother Sam.
For brother Sam.
A bowl of . . . (soup)
For brother Pele.
For brother Pele.
Mike and Andy
Like sweets and . . . (candy).
Like sweets and . . . (candy).
- Фізкультхвилинка:
Stand up, hands up,
Hands to the sides,
Bend left, bend right,
Hands on hips,Нands down, sit down.One, two, three – hop,
One, two, three – stop.
Hands to the sides,
Bend left, bend right,
Hands on hips,Нands down, sit down.One, two, three – hop,
One, two, three – stop.
- Teacher: Thank you children, sit down please. And now we continue our lesson.
V Завдання: Put the words into the shop departments:
Для кращого закріплення лексичного матеріалу кожному учню видається картка з зображенням та назвою продукту. Необхідно розподілити їх по відділам. Назви відділів написані на дошці. Вчитель опитує кожного учня:
Назви відділів:
- Овочевий
- М'ясний
- Молочний
- Кондитерський
Продукты:
milk carrots
meat lemons
tea bananas
corn sugar
butter salami
sweets cakes
fish chicken
cabbage tomatoes
coffee cheese
ice-cream sandwich
meat lemons
tea bananas
corn sugar
butter salami
sweets cakes
fish chicken
cabbage tomatoes
coffee cheese
ice-cream sandwich
V Завдання:
Teacher: Для удосконалення навичок діалогічного мовлення, використовуючи попереднє завдання, уявімо, що ви прийшли до магазину і хочете зробити покупку (діалог відбувається між учнями):
Наприклад:
1P: Good morning!
2P: Hello!
1P: Give me some ice-cream.
2P: Here you are!
1P: Thank you.
2P: You are welcome.
2P: Hello!
1P: Give me some ice-cream.
2P: Here you are!
1P: Thank you.
2P: You are welcome.
VІІ Завдання: Guess the riddles: (відгадай загадку)
It is green, big and round. Rabbits and goats like it. (cabbage)
It is yellow. Monkeys like to eat it. (cheese)
It is orange and long. Rabbits like to eat it. (a carrot)
It is yellow, not sweet. I drink tea with it. (a lemon)
VIII Завдання:
Teacher: Прочитайте на дошці назви продуктів та скажіть яких тварин можна нагодувати ними:
Зразок: Cats like meat and fish.
Potatoes Cabbage
Carrots Green
Cheese Red
Bread Fish
Meat Cakes
Tea Sweets
Apples
Carrots Green
Cheese Red
Bread Fish
Meat Cakes
Tea Sweets
Apples
- Підведення підсумків уроку:
Teacher:
Що нового ви дізналися з сьогоднішнього уроку?
З якими новими словами познайомились?
Чи сподобався вам урок?
- Домашнє завдання:
Activity Book page33, exercise C.
- Мотивоване оцінювання.
Teacher: Please, stand up. The lesson is over. Good bye, children.







Комментариев нет:
Отправить комментарий